Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-03-04 14:39:40

Кріль: Політики займаються мародерством під час кризи

«Лише повне перезавантаження влади дозволить країні вийти із затяжної політичної та економічної кризи. А те, що пропонують сьогодні українські політики, – це лише спроба банального мародерства під час кризи», - так прокоментував під час прес-конференції у Рівному народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль заклики політиків щодо проведення дострокових президентських виборів.
На думку Ігоря Кріля, українські політики «не шукають шляхів для оновлення системи влади в країні, а намагаються скористатися ситуацією в своїх особистих інтересах». «Одні – сплять і бачать себе президентом, не гребуючи навіть тим, щоб паплюжити власну країну за кордоном. Інші – зосередилися на дрібних політичних провокаціях і підтанцьовці в інтересах сусідніх держав», - наголосив політик.
«Змінити ситуацію може лише докорінне перезавантаження  влади: одночасні вибори Президента, парламенту, проведення референдуму за Конституцією та нові правила формування влади через запровадження відкритих виборчих списків», -  наголосив народний депутат.
«Такі дії Єдиний Центр запропонував як частину Плану оновлення країни. Необхідність перезавантаження влади очевидна не тільки для нас. Про це вже говорять і закордонні експерти. Зокрема один із авторитетних експертів щодо пострадянських країн у Великобританії Ендрю Вільсон, – зазначає Ігор Кріль. – У своїй статті в «The International Herald Tribune» він дійшов висновку, що одночасні президентські і парламентські вибори, а також конституційна реформа можуть зупинити політичну кризу в Україні».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі