Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-03-05 14:01:48

Кріль: Бютівці хочуть довести, що закон – це вони

«Політики від БЮТ роблять чергові спроби замінити собою Закон. Учора вони поводили себе не як народні обранці, а як «бригада» зразка початку 90-х. Сьогодні, не чекаючи завершення слідчих дій, роздають грамоти Кабміну людям, яких звинувачують у махінаціях на мільярди гривень», - так прокоментував під час зустрічі із виборцями у Житомирській області народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль слідчі дії СБУ щодо НАК «Нафтогаз-Україна».
Ігор Кріль вважає, що «підім‘явши під себе судову систему та маючи «дах» у вигляді прем‘єр-міністра, бютівці повністю ігнорують всі норми права». «Із представників БЮТ, яких пов‘язують з резонансними справами, можна скласти довгий список. Достатньо згадати лише голову Держкомзему В.Воєводіна, проти якого ГПУ порушила кримінальну справу та А.Портнова, якого ЗМІ охрестили «головним рейдером України». У цьому ж списку і відомий земельний магнат Б.Губський», - вважає народний депутат. Він нагадав, що представники Єдиного Центру ще у квітні минулого року закликали дати оцінку незаконним оборудкам Губського із землею у Київській області.
На думку Ігоря Кріля, подібна вакханалія відбувається і на місцях. «Так, усі досі із жахом згадують події, пов’язані з депутатом Тернопільської облради від фракції БЮТ, який у п’яному вигляді погрожував людям автоматом Калашникова. Однак скасувавши вибори на Тернопіллі, БЮТ продовжив перебування цієї людини у владі», - наголосив політик.
Народний депутат вважає, що замість сприяти встановленню законності й боротися з корупцією у судовій системі, депутати від БЮТ намагаються витиснути максимум із приватизованої ними судової системи. Однак ще гірше, коли прем’єр-міністр закликає не виконувати закони, якщо це невигідно її політичній силі», - підсумовував Ігор Кріль.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі