Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеве самоврядування

2009-03-05 15:00:07

Нарада у Президента виявила серйозні прорахунки в роботі КМДА - Балога

Сьогоднішня нарада під головуванням Президента України, на якій розглядалася робота Київської міської державної адміністрації, виявила посилення кризових процесів у ключових галузях життя столиці. Такий висновок за підсумками обговорення зробив Глава Секретаріату Президента Віктор Балога. Він відзначив, що гостра чотиригодинна дискусія засвідчила серйозні вади в діяльності київської влади, які призводять до сповільнення розвитку міста, поступового занепаду Києва.
Як повідомив В.Балога, Глава держави виступив із різкою критикою на адресу КМДА і персонально її голови Л.Черновецького. Представникам київської влади було прямо вказано на значні прорахунки у веденні міського господарства. Насамперед, обґрунтовані претензії стосувалися розподілу землі, стану об\'єктів комунальної власності і ЖКГ, транспортних мереж і доріг, тарифної політики, забезпечення киян теплом і розрахунків за спожиті енергоносії. Були висловлені зауваження щодо окремих ініціатив, наприклад, запровадження платних медичних послуг чи нових місцевих зборів, які вже викликали хвилю осуду і протестів мешканців Києва. 
«У відповідь керівники міста намагалися застосувати нехитрий прийом ще з арсеналу радянської партноменклатури - затушувати провали в роботі, власний непрофесіоналізм «дутими» цифрами звершень і новими обіцянками. Однак пафос запевнень не справив очікуваного ефекту. Президент дав чіткі доручення щодо ретельної перевірки виявлених прорахунків. Окремі аспекти діяльності столичної влади вивчатиме Генеральна прокуратура. До кінця березня ці звіти мають лягти на стіл Глави держави, вони будуть розглянуті на наступній спеціальній нараді. Будуть зроблені адекватні висновки».
Керівник Секретаріату також наголосив, що стан справ у Києві й надалі залишатиметься в зоні особливої уваги Президента.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі