Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-03-10 09:32:48

Балога: Є всі підстави для оголошення дострокових виборів до парламенту

Глава Секретаріату Президента України, член Президії Єдиного Центру Віктор Балога вважає, що на сьогодні є всі підстави для оголошення дострокових парламентських виборів.
Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Інтер” в неділю.
Зокрема, він переконаний. що головною підставою для цього є відсутність коаліції в парламенті. Адже, за його словами, нова коаліція не має 226 голосів, а також в порушення Конституціїї вона не сформувала новий уряд.
Водночас Балога висловив упевненість, що Президент не піде на розпуск парламенту, якщо на це не буде згоди Верховної Ради.
«Це залежить від парламенту , тому що робити сьогодні чергове збурення, далі пускати країну в хаос - Президент на це ніколи не піде», - зауважив глава Секретаріату.
Балога також вважає, що вибори за відкритими списками є "чудовою ідеєю". "Основна задача – змінити виборчу систему, піти на відкриті списки", - сказав він.
Глава Секретаріату Президента також зазначив, що БЮТ сьогодні не має можливості впливати на політику в Україні, і тому у складі коаліції потрібні нові сили, якою є Партія регіонів.
Балога також заявив, що 11, 5 млрд куб. м газу, щодо якого триває спір між НАК "Нафтогаз України" і RosUkrEnergo, не є власністю "Нафтогазу".
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі