Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-03-11 16:14:30

Кріль: Країна не житиме за правом Тимошенко і Портнова

«Країна не житиме за правом Тимошенко і Портнова», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль рішення Тернопільського окружного адміністративного суду щодо відновлення виборів до Тернопільської облради.
«Скасовувати вибори тільки з тієї причини, що ти боїшся їх програти – це шлях до тоталітаризму», - переконаний народний депутат. - «БЮТ і ПР хотіли у найкращих традиціях КПРС позбавити людей права вибору. За такою логікою, наступним їхнім кроком могло бути скасування процедури виборів взагалі і запровадження призначення «народних представників», як це було в СРСР часів воєнного комунізму».
«Після виборів для БЮТ у Тернопільській області нічого не зміниться. Вони як не вирішували проблеми області, маючи більшість та розваливши облраду, так і не вирішуватимуть, втративши владу», - зазначає лідер Єдиного Центру. – «Однак зміни можуть настати для жителів Тернопільщини, які нарешті матимуть шанс обрати дієздатну обласну раду».
«Це рішення суду мусить стати уроком для наших політиків», - наголошує Ігор Кріль. - «Закон та право громадян на вибір мають стояти вище від політичної доцільності. І як би ви не трималися за владу, останнє слово все одно буде за народом».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі