Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2009-03-16 18:11:13

Оробець: Реформа зовнішнього незалежного оцінювання законодавчо захистить права студентів


Захистити бюджетників, контрактників та ректорів вищих навчальних закладів законодавчо пропонувала заступник голови Єдиного Центру, народний депутат Леся Оробець сьогодні в Житомирі під час зустрічі зі студентами Житомирського державного технологічного університету.

 

Леся Оробець запропонувала студентам на роздуми такі основні моменти нормативних змін до чинного законодавства: щоб зростання вартості контракту у навчальному закладі була не вище ніж індекс річної інфляції, а вартість навчання в магістратурі відштовхувалась від вартості першого року навчання, а не перевищувати її в рази. Для цього, за словами Оробець, «необхідно в контракті зафіксувати формулу, згідно якої буде обраховуватись вартість навчання в магістратурі; будь-які зміни в оплаті вартості навчання мають здійснюватись за погодженням інспекції цін або формулою формування ціни».

 

Презентуючи свої ініціативи житомирським студентам член Президії Єдиного Центру закликала молодь бути активними в житті.

 

«Ми маємо змусити політиків бути відповідальними й перестати розповідати казки. Тому, не думайте «телевізором» - там дуже гарно все розповідають. Думайте власною головою», наголосила Леся Оробець.

 

Народний депутат також зазначила, що «я є співавтором реформи ЗНО, яка цього року дала можливість вступати до університетів без блату талановитим дітям, а не тим за кого можуть будь-які гроші заплатити батьки. Ми змогли втілити реформу зовнішнього незалежного оцінювання, яка зможе законодавчо захистити права студентів».
 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі