Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-03-16 18:26:19

Кріль: Єдиний Центр розвивається успішно

 

«Політичний процес, який називається Єдиний Центр, розвивається успішно і ми маємо всі перспективи реалізувати те, що ми намітили», – так прокоментував результати місцевих виборів 15 березня лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

 

Єдиний Центр висунув найбільшу кількість кандидатів із поміж інших політичних сил – 82 кандидати на 84 виборчих кампаніях і отримав перемогу на 28 місцевих виборах. Лідерами перегонів стали 15 членів партії та ще 13, які були підтримані партією і найближчим часом поповнять її лави. В той же час, БЮТ, як і ПР, перемогли лише у 8 виборчих кампаніях, а Народна партія – в шести.

 

«Більшість політичних сил фактично проігнорували місцеві вибори.  Їм там не цікаво. На місцях немає що ділити, а роботи багато», – зазначив Ігор Кріль. –  Дивно тільки, що після такого ставлення до виборців деякі політичні сили не можуть змиритися зі своєю поразкою, передусім у Тернопільській області».

 

«На виборах до Тернопільської обласної ради Єдиний Центр за даними попереднього підрахунку голосів отримав підтримку 14,86% тернополян. І рецепт цього успіху – втілення на практиці механізмів відкритих списків», - заявив І.Кріль.

 

«Результат Єдиного Центру по Тернополю є більшим, ніж БЮТ і Нашої України разом узятих. А, що їм тепер залишається робити? Хіба в них є інші варіанти? – зауважив політик у відповідь на звинувачення БЮТу у начебто існуванні фальсифікацій з боку Єдиного Центру на виборах до Тернопільської облради. – Потрібно було працювати, іти до людей. не провокувати зрив виборів, не обдзвонювати людей і не вводити їх в оману, що вибори не відбудуться».

 

«Політична сила, яка свою стратегію побудувала на суцільній неправді, може мати успіх лише певний період. Рано чи пізно, брехня стає явною і закінчується.  Я б побажав бютівцям зрозуміти, що всякій брехні приходить край. До поразок потрібно звикати і сприймати їх потрібно гідно. Все інше – неправильно», - підкреслив І.Кріль.
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі