Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-03-17 15:49:43

Петьовка: Жонглюючи цифрами економічного зросту не досягнути

«Існує правило: хочеш досягти результату – орієнтуйся на кращі показники, а хочеш виправдатися – шукай, коли вони були гіршими», - так прокоментував народний депутат, член президії Єдиного Центру Василь Петьовка заяву прем’єр-міністра про зростання промислового виробництва у лютому 2009 року.


«Порівнювати промислове виробництво січня 2009 року з лютим – це волаюча економічна неграмотність, - говорить політик. -  Державний комітет статистики завжди порівнює статистичні дані з минулим роком і за їхніми даними ми маємо падіння промвиробництва у лютому-2009 - 31,6%, а в окремих областях – понад 60%. Прем’єр-міністр не може дозволяти собі здобувати політичні дивіденди перекручуючи економічну статистику».


«Те, що Ю.Тимошенко назвала зростанням, є звичайними сезонними чинниками, - пояснює народний депутат. - У січні практично половина місяця припадає на новорічні та різдвяні свята і тому кожного року у лютому фіксується зростання. Так, у лютому 2008 року порівняно з січнем було зростання 4,6%».


«Тому, про який успіх антикризової програми уряду можна говорити? - запитує політик. – Тим більше, що її взагалі не існує і єдиний антикризовий пакет, котрий прийняла Верховна Рада, був підготований Президентом України».


«Єдиний Центр вимагає від прем’єра відмовитись від жонглювання цифрами і зайнятися реальною роботою. Від кількості появи Ю.Тимошенко у телевізорі з надуманими успішними звітами кризові явища не зупиняться», - підсумовує Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі