Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2009-03-18 14:01:08

Оробець: Унормування ЗНО лише відкладено

Народний депутат України Леся Оробець, заступник голови Єдиного Центру закликає парламентарів, що «не встигли» підтримати проект з унормування Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО), відповідальніше ставитися до власних обов’язків.
«Хтось пояснює власне зволікання тим, що не добіг із кав’ярні, хтось – проблемами зі слухом чи нежиттю. Кому, скажіть, потрібні тепер ці виправдання, якщо у підсумку забракло лише 2 голоси для прийняття принципового законопроекту, яким має бути унормована освітня реформа? Адже йдеться про долю сотень тисяч школярів, учителів, батьків і справу – без перебільшення – державної ваги», –  зауважила Оробець.
Чималий резерв на підтримку основних положень проекту політик бачить у депутатах, що входять до складу правлячої коаліції. «Найбільше запитань є до Блоку Литвина. Адже попри підтримку урядового законопроекту з боку Олега Зарубінського, що виступав від імені блоку, фракція подарувала проекту тільки один голос – лідера блоку», – відзначила голова з питань загальної освіти профільного комітету Верховної Ради.
«На тому, що трапилося вчора, світ не закінчується. Ніхто не збирається відтепер «пливти за течією» чи опускати руки. Базові ідеї проекту мають підтримку більшості народних депутатів. Є попередні домовленості, щодо їх інтеграції до нового проекту за авторства кількох членів парламентського Комітету з питань освіти і науки України, у тому числі мого, а також голови комітету Володимира Полохала. Проект готовий, узгоджений із фахівцями і представниками практично усіх відомств. Найближче засідання комітету надасть йому путівку в життя», – наголосила Оробець.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі