Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-03-20 13:58:18

Кріль: Тимошенко перетворює Держкомстат на відділ пропаганди БЮТ

«Місяць тому Ю.Тимошенко заборонила Держкомстату друкувати економічну статистику у місячному форматі. Вчора Держказначейство припинило щотижневе оприлюднення інформації про податкові платежі до бюджету. Певно, прем’єр хоче перетворити ці структури на відділи прес-служби своєї політичної сили, щоб у ручному режимі контролювати, які економічні показники оприлюднювати, а які – ні», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль інформацію про те, що уряд знову засекретив оперативні дані про ситуацію в економіці.
Народний депутат зазначає, що практика засекречування економічних показників є характерною для тоталітарних суспільств. «Всі добре пам’ятають часи застою, коли представники влади рапортували лише про перевиконання та нові досягнення. В той же час тіньова економіка, корупція та розкрадання державного майна знищували господарство країни зсередини. Режим Тимошенко має дуже багато спільного із цим «світлим» минулим. Невже на неї так вплинули її теперішні партнери-комуністи?» - дивується Ігор Кріль.
«Зрозуміло, Ю.Тимошенко є що приховувати, але не можна робити економіку держави заручницею власного іміджу. – наголошує лідер Єдиного Центру. – Засекречування економічної статистики це – падіння рівня довіри інвесторів до країни, неможливість підприємцям прогнозувати розвиток власного бізнесу, тінізація державного сектору економіки і, як результат, економічні втрати для країни».
Лідер Єдиного Центру вважає, що головний висновок, який напрошується із засекречування статистики урядом: економіка країни у жахливому стані й Кабмін не знає, що робити далі. «Уряд, який не вміє боротися з кризою і боїться говорити правду власному народові, дуже дороге задоволення в умовах кризи», - наголошує Ігор Кріль
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі