Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-03-23 14:59:52

Кріль: Литвин мусить пояснити, за які гроші він проводив особисту агітацію в Тернопільській області

«Володимир Литвин мусить пояснити, за які гроші він відвідував Тернопільську область під час виборчої кампанії. У ЗМІ він називає такі поїздки агітаційними, але здійснення агітації під час виборів посадовою особою за кошт бюджету – це зловживання адміністративним ресурсом», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль позицію Володимира Литвина щодо результатів виборів у Тернопільській області.

Політик зазначив, що вибори у Тернополі стали символом краху вождистських політичних проектів. «Заберіть з Блоку Литвина його лідера чи з БЮТ – Тимошенко. Що залишиться? Блоки політичних пристосуванців без місцевих команд, без розуміння політичних процесів. Усе це голова ВРУ чудово розуміє і тому змушений був проводити особисту агітацію у Тернополі. Зрештою, це його право. Але не за кошт держави», - заявляє Ігор Кріль.

На його думку, всі теперішні голослівні заяви щодо фальсифікації виборів – спроба В.Литвина виправдати низький результат його політичної сили. «3,6% - це існуючий рівень довіри до політика, який намагається довести країні, що він їй потрібний. Тому він і починає тиражувати голосні заяви про нібито фальсифікацію. Але щоб кидати камінь у чийсь город, варто спочатку довести власну непогрішність. А з цим, як на мене, у Литвина не все гаразд», - вважає лідер Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі