Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2009-03-26 15:02:14

Кріль: Парламент в Україні треба змінювати, але лише після зміни моделі виборів

«Єдиний Центр виступає за проведення дострокових парламентських виборів, але тільки після внесення змін до виборчого законодавства», - повідомив сьогодні на прес-конференції присвяченій річниці партії лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

Водночас, голова партії зазначив, що спішити з цим процесом не варто: «Парламент потрібно змінювати, але змінювати його потрібно тоді, коли буде змінена модель виборів. Політики, які відчувають, що втрачають рейтинги і хочуть пришвидшити цей процес - їх бажання йде  врозріз з українським народом. Ми вважаємо, що такі швидкі вибори є передчасними, потрібно зробити так, щоб коли виборець знав за кого він голосує. Тоді новообрані депутати на будь-якому рівні будуть більш відповідальні і менш залежні від своїх партійних вождів».

Ігор Кріль також наголосив, що вибори до ВР мають відбутися разом з президентськими. На його думку, таку виборчу кампанію варто провести восени 2009 р. При чому, «на період виборчої кампанії в країні має працювати "технічний уряд", щоб жоден кандидат в Президенти не працював в уряді з метою уникнення політизації його роботи», - зазначив лідер Єдиного центру.

Ігор Кріль також зазначив, що Єдиний Центр розраховує на підтримку в парламенті пропонованих змін до законодавства. Але, за словами народного депутата, категорично проти відкритих списків буде БЮТ і, можливо, КПУ.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі