Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-03-27 09:51:03

ЄДИНОМУ ЦЕНТРУ ВИПОВНИВСЯ РІК

27 березня Єдиному Центру виповнився рік. Для політичної сили, як і для людини, вік ще дуже молодий. Та за цей час ми чимало зробили, і я пишаюся командою, з якою працюю. Сьогодні нас, єдиноцентристів, уже 67 тисяч 383. І називаючи цифри, я визнаю: можу помилятися. Бо щодня до нас приєднуються нові люди. Ми надзвичайно високо цінуємо цю довіру. Тому що тільки людина, яка вірить, яка не втратила силу духу та ентузіазм і натхнення працювати, готова до серйозних змін. І ми пишаємося тим, що нам вірять і що ця довіра уже засвідчена 15 перемогами Єдиного Центру у 84 дочасних виборчих кампаніях. Зокрема, на виборах до Тернопільської облради кількість наших прихильників перевищила 14% мешканців краю.

 

У Єдиного Центру – молоде обличчя. Молоде – буквально і в непрямому значенні. У наших лавах багато талановитої та професійної молоді. Наша молода структура – динамічна і гнучка, з високими вимогами до політичної відповідальності.

 

Саме тому Єдиний Центр обстоює системні зміни: перш за все ми пропонуємо змінити модель влади в Україні, запровадивши відкриті партійні списки на виборах. Говорячи це, ми готові давати людям ту інформацію, яка є насправді, й хотіли би, щоб це робили всі активні політичні гравці в державі. Ми прагнемо довести власним прикладом і пояснити всім, що нічого не можна приховувати від людей. Тільки тоді вони матимуть можливість на основі реальної інформації приймати реальні рішення. Адже від того, яке усвідомлене рішення приймуть громадяни, зрештою залежатиме подальша доля держави. Наші перші кроки у цьому напрямку – План оновлення країни та проект Виборчого кодексу. Ми закликаємо однодумців приєднатися до нас і разом рухатися далі – невдовзі ми представимо законопроект «Про всеукраїнський та місцевий референдуми» та проект оновленої Конституції.

 

Професіоналізм – і не лише у політиці, а в будь-якій справі – це не лише уміння, а й готовність тяжко і послідовно працювати, робити не косметичні, а системні зміни. У Єдиному Центрі – багато таких людей незалежно від віку, статі та освіти. Вони власним прикладом довели, як важливо не втрачати віру в те, що робиш, не відступатися від благородної мети, бути щирим з тими, хто поруч. Єдиний Центр готовий і далі працювати, задля цього зробить усе, щоб повернути українцям довіру до влади, оптимізм та впевненість у майбутньому.

 

Ігор Кріль, голова Єдиного Центру, народний депутат України

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі