Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2009-04-07 13:19:29

Оробець: Учителів та нардепів варто міняти місцями

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець пропонує  задля прискорення освітньої реформи в Україні міняти час від часу місцями вчителів та нардепів. Про це вона сказала журналістам на прес-конференції в Черкасах після круглого столу з освітянами області.


«Доводиться визнати, що парламентарі катастрофічно не встигають за невідкладними потребами освітян. І стосується це як соціальної сфери, так і реформування освітянської галузі», – наголосила Оробець.


За словами політика, представники обласних освітян вказували на непоодинокі факти спроб економії на утриманні навчальних закладів різних типів – від сільських шкіл до елітних ліцеїв. «Водночас, маю тривожну інформацію з інших областей – Житомирської, Рівненської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Вінницької. Учителів змушують іди у відпустки за власний рахунок або ж відмовлятися від доплат – класного керівництва, перевірки зошитів тощо», – повідомила голова підкомітету з питань базової освіти профільного комітету парламенту.


За словами Оробець, освітяни області не менше обурювалися позицією тих народних обранців, які досі зволікають з нормативною підтримкою освітньої реформи. «У той час як парламентарі ламають списи, бути чи не бути незалежному оцінюванню, шкільний вчитель ставить інші запитання: «що не спрацьовує в реформі і що може бути кращим?» Може, варто було б учителів і нардепів час від часу міняти місцями? От тільки дітей шкода…», – зауважила Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі