Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-04-08 17:55:49

Тополов: В тому, що люди зневірились в партіях – винні самі партії

«В тому, що люди зневірились в партіях – винні самі партії. Це оцінка тому, як вони виконують власні обіцянки», - заявив сьогодні під час прес-конференції в Луганську перший заступник голови Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Тополов.

Заступник голови Єдиного Центру зазначив, що у тотальній суспільній зневірі партії не просто завойовувати довіру людей. Втім, за словами Тополова Єдиний Центр має твердий намір скоротити дистанцію між своєю політичною силою й мешканцями України. «Але ми цю дистанцію будемо проходити не в спринтерському режимі. Для Єдиного Центру це, скоріш за все, серйозний, довготривалий марафон. «Бліц криг» в переконаннях людей не спрацьовує. Ми доведемо тим, хто повірить в партію, що Єдиний Центр виконує всі свої обіцянки».

Член Президії партії зазначив, що відповідальність політичним силам додадуть відкриті партійні списки на виборах до всіх органів влади, котрі знівелюють вождизм у партіях. «Ми пропонуємо проводити вибори за відкритими партійними списками, тоді б виборці бачили, за кого конкретно вони голосують. Тоді вони будуть знати, з кого питати. Суспільство втомилося й повинно боротися з партіями вождистського типу. Необхідно законодавчо заборонити іменні блоки, котрі породжують формування культу особистості. Нехай люди голосують за партію, а не за вождів», - наголосив Тополов.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі