Позиція партії друкуватиДрукувати

Економічна криза

2009-04-09 15:36:56

Петьовка: Єдиний Центр й надалі не голосуватиме за «антикризові» законопроекти

«Депутати Єдиного Центру не голосуватимуть наступного тижня за законопроекти, які лише називаються антикризовими», - повідомив сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Василь Петьовка.

 

Парламентарій наголосив, що партія підтримує лише ті «антикризові закони, які справді стосуються України і українців». Законопроекти, котрі пропонує уряд Петьовка назвав такими, які «лише носять назву антикризові, і не вирішують проблем кризи». Тому, Єдиний Центр їх не підтримуватиме.

 

Народний депутат уточнив, що партія категорично проти збільшення податків для малого бізнесу, що пропонується даними антикризовими заходами. «Ми вважаємо, що в часи кризи це абсолютно є зайвим. Ми категорично проти цього і підтримувати це не будемо», - сказав політик.

 

Член Президії Єдиного Центру висловився за «реальний перегляд бюджету і реальні кошти». «А тимчасово латати дірки - ми категорично проти», - заявив він.
«Тому, ці два законопроекти, які не були прийняті, а носили назву антикризових в попередній тиждень, вони також нами не будуть підтримані і в цей вівторок», - наголосив Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі