Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2009-04-10 16:22:07

Кріль: Новий парламент кардинально зміниться


«Завдяки відкритій виборчій системі склад нового парламенту кардинально зміниться», - заявив сьогодні на прес-конференції в Сумах народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль, коментуючи проект Виборчого кодексу, внесений ним до парламенту.

 

Лідер Єдиного Центру вважає, що сьогодні за умови прийняття нової виборчої системи зміниться не тільки розклад політичних сил, а й обличчя, прийдуть нові партії, які будуть впливати на коаліційні процеси.

 

«Сьогодні всі політики вважають своїм обов’язком говорити про те, яка хороша річ відкриті списки, але, на жаль, не спішать їх впроваджувати», - зазначив Ігор Кріль. Водночас він сказав, що відверто проти зміни виборчої системи нині виступають дві політичні сили – БЮТ та КПУ: «Цим партіям це не вигідно, оскільки це суто лідерські партії».

 

Лідер Єдиного Центру наголосив, що проект Виборчого кодексу, розроблений Єдиним Центром, - це лише перший крок до прискорення зміни системи влади. «Вже сьогодні парламент може ставити його в порядок денний. Голова ВР, який на всіх прес-конференціях, телепрограмах та телешоу говорить про необхідність впровадження відкритих списків, може ставити це питання в порядок денний, але він не спішить, не дуже хочеться», - сказав він.

 

Крім того, Ігор Кріль зазначив, що Єдиний Центр буде прискорювати процес прийняття Виборчого кодексу у ВР: «І тоді реально побачимо наскільки ті політики, які говорять про зміну виборчої системи – щирі у своїх намірах», - наголосив він.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі