Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-04-10 16:57:06

Білозір: Україна має негайно відновити випуск підручників для слабозорих дітей

"Я знаю, що останні роки у країні взагалі не видаються підручники збільшеним плоским шрифтом. Через ці та інші вагомі причини для дітей з глибокими вадами зору процес навчання значно ускладнюється. Тому я докладу усіх зусиль щоб питання, пов'язані з учбовим процесом, були вирішені до нового навчального року",- заявила сьогодні під час відвідин Одеської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 87 для слабозорих дітей член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Оксана Білозір.


Народний депутат наголосила, що буде клопотати перед Міністерством освіти і науки України щодо необхідності закупівлі спеціальних засобів для навчання слабозорих дітей у достатній кількості.


Оксана Білозір також презентувала спеціальну програму «Відчуй серцем», призначену для допомоги дітям з вадами зору. За її словами програму організували відомі артисти України: власне сама О.Білозір, О.Пономарьов, П.Зібров, Н.Могилевська, гурт «Океан Ельзи» та ін. з метою допомогти дітям, котрі обмежені природою знайти своє місце в житті.


«Завдяки програмі «Відчуй серцем» ми прагнемо довести діткам з вадами зору, що вони – не самі. Ми разом. І це найбільший дар, який ми маємо. І ми мусимо цим даром обов’язково користуватися», - зазначила О.Білозір.


Під час зустрічі дітям подарували колекцію музичних дисків, котрі були записані відомими українськими естрадними виконавцями спеціально для дітей – вихованців подібних закладів.


У рамках презентації програми «Відчуй серцем» Оксана Білозір відвідає 22 школи-інтернати по всій Україні. Одеса стала відправною точкою у цій діяльності члена Президії Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі