Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2009-04-10 18:28:30

Оробець: Новий закон про ЗНО передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення проведення тестувань

Заступник голови Єдиного Центру, народний депутат України Леся Оробець сподівається, що наступного тижня законопроект про зовнішнє незалежне оцінювання буде включено до порядку денного засідання Парламенту. Про це вона повідомила у Львові під час прес-конференції.

 

Народний депутат також зазначила, що «є усі підстави вірити, що до літніх канікул депутати проголосують за прийняття нового Закону про зовнішнє незалежне оцінювання».

 

Заступник голови партії нагадала, що проект нового закону зареєстровано у Парламенті членами комітету Верховної Ради з питань науки та освіти. Законопроект було включено до порядку денного сесійного засідання, але «через блокування минулого тижня  трибуни Верховної Ради регіоналами цей документ не вдалось розглянути», - сказала Оробець.

 

Серед переваг нового Закону про ЗНО від попереднього, проваленого Парламентом, кабмінівського документу, політик називає «врахування під час вступу середнього балу атестату, й те, що громадський контроль за проведенням тестування  здійснюватимуть  не лише представники громадських організацій, але й батьківських рад». 

 

«Та чи не найважливіше – новий закон передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення проведення тестувань”, - заявила народний депутат України від Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі