Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2009-04-11 15:45:49

На заваді Виборчого кодексу стоїть політичний егоїзм нардепів - Рева

„На заваді прийняття нового проекту Виборчого кодексу у парламенті стоїть політичний егоїзм нардепів», - заявила сьогодні у Кіровограді член Президії Єдиного Центру Світлана Рева.

 

Вона зауважила, що «з ініціативою про введення відкритих виборчих списків на даний момент погоджується більшість вітчизняних політичних сил, представлених у Верховній Раді, але політичний егоїзм народних обранців нині не дає їм можливості адекватно оцінювати ситуацію в країні».

 

«Перш за все, це зумовлено тим, що у списках найбільших фракцій парламенту, прихована чимала кількість людей, які по суті не мають жодного відношення до політики, а тим більше не несуть відповідальності за ті, чи інші рішення. Це повністю підконтрольні лідерам фракцій люди”, – пояснила Рева.

 

Вона наголосила, що Єдиний Центр і надалі відстоюватиме ініціативу відкритих виборчих списків.

 

„Кожен громадянин України, який бере участь у виборах, повинен знати за кого він голосує. У нинішній політичний системі має бути ключовою фігурою не голова партії, а ті лідери, які дійсно користуються підтримкою територіальних громад, які готові відстоювати у парламенті інтереси тих, хто їх туди делегував”, – підсумувала член Президії партії.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі