Позиція партії друкуватиДрукувати

Вибори Президента

2009-04-11 17:14:46

Тополов: Єдиний Центр не бачить трагедії якщо президентські та парламентські вибори розвести у часі

«Єдиний Центр виступає за одночасні дострокові парламентські і президентські вибори, але не бачить трагедії якщо буде прийнято рішення розвести їх у часі», - заявив сьогодні в Донецьку Перший заступник голови Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Тополов.


Водночас, політик наголосив, що «враховуючи досвід, який ми набули, розділяти в часі ці два питання не можна». «Я вважаю не принциповим, якщо спочатку оберуть ВР, а потім Президента. Але, бажано, вибори проводити одночасно», - сказав Тополов.


Свою позицію Перший заступник голови партії пояснив тим, що «на одночасних виборах виборці голосуватимуть синхронно за політичну силу до ВР і кандидата від неї на пост президента». «Тому, структура парламенту буде політично наближеною до нового президента. Впорядкується парламент і роль президента», - додав народний депутат.

 

При цьому, він висловив впевненість, що бюджетних коштів для проведення позачергових президентських і парламентських виборів в бюджеті вистачить.


«Не треба жаліти цих грошей, давайте проголосуємо і хай країна живе і працює. Щоб ліквідовувати цей бедлам грошей жаліти не потрібно», - підсумува Тополов.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі