Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-04-14 18:25:58

Білозір: Гральний бізнес знову відкупився від депутатів

«Лобісти грального бізнесу в чергове знайшли "вагомі аргументи" щоб переконати депутатів відкласти прийняття закону», - заявила сьогодні член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Оксана Білозір коментуючи чергове перенесення розгляду у другому читанні проекту Закону України "Про державне регулювання грального бізнесу".

 

"Коли я два тижні тому проводила брифінг на тему: "Як російський гральний бізнес лобіює свої інтереси в українському парламенті" деякі журналісти запитували, чому я говорю про блокування розгляду законопроекту, адже він є у порядку денному. Але я ще тоді знала, під будь-яким приводом закон прийняти не дадуть", - зазначила Білозір.

 

Народний депутат Єдиного Центру додала, що жодних аргументів на користь рішення про перенесення розгляду немає. «Закон, який врегульовує діяльність грального бізнесу, прийнятий у першому читанні, підготовлено порівняльну таблицю до другого читання. І чергове перенесення – це просто зневага над українськими громадянами, які все більше страждають від негативного впливу азартних ігор", – наголосила Білозір.

 

Депутат також зазначила, що вже не вірить у те, що законопроект буде розглянуто 14 травня, про що заявив Голова Верховної Ради України.

 

"Я не знаю, хто дезінформує Голову Верховної Ради України, але той факт, що такий актуальний для країни закон не приймається вже півтора року мав би змусити Володимира Михайловича задуматися, проявити принципову позицію та внести закон на розгляд. Сьогодні перенесли розгляд на місяць, через місяць перенесемо ще на рік і т.д. А потім, на виборах, знову будемо обіцяти, що ми зобов’язуємося навести порядок у сфері грального бізнесу. Я просто обурена таким нахабством. Це неприхований лобізм, відверта корупція і глузування над виборцями ", – резюмувала депутат.

 

Проект Закону України "Про державне регулювання грального бізнесу" ВР мала розглядати сьогодні на ранковому пленарному засіданні парламенту. Однак, після перерви, Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що Погоджувальна рада прийняла рішення перенести розгляд законопроекту у зв’язку з необхідністю розглянути у профільному комітеті проект Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні".


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі