Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-05-05 13:32:26

Єдиний Центр знову перемагає на місцевих виборах - Кріль

Єдиний Центр задоволений результатами місцевих виборів 3 травня. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль. За попереднім підрахунком голосів, Єдиний Центр переміг у трьох кампаніях на виборах міських голів та у 7 кампаніях на виборах сільських голів.


Лідер Єдиного Центру також зазначив, що незважаючи на те, що по Лисичанську тривають дискусії щодо переможця, Єдиний Центр отримав політичну перемогу, адже  «переміг місцевого монстра – Партію регіонів».


Ігор Кріль додав, що географія перемог є доволі поширеною. «Ми перемогли у Хмельницькому, Дніпропетровську, Вінниці, Полтаві, Івано-Франківську, на Закарпатті та у Лисичанську, - зазначив він. - Це дозволяє сказати нам, що ми є партією всеукраїнською, електорат Єдиного Центру знаходиться і на Сході, і на Заході».


Він також підкреслив, що це вже другі місцеві вибори, на яких Єдиний Центр є одним із головних переможців. Так, на виборах 15 березня партія отримала понад 14% підтримки виборців на виборах до Тернопільської облради. Окрім того, Єдиний Центр переміг на 15 із 84 виборчих кампаній. І це у той час, коли опоненти – ПР і БЮТ отримали лише по 8 перемог.


«Це означає, що «старі» партії просто не хочуть працювати, розгрібати місцеві проблеми: брати відповідальність за стан доріг, дитячих садочків, гарячу воду в кранах. Вони слабкі, не взмозі брати на себе відповідальність. Натомість партійні машини активно працюють на політичні ток шоу», - заявив лідер Єдиного Центру.


«Ми партія, яка іде знизу. Перемагати внизу, брати на себе відповідальність і отримати успіх – це наша мета», - підсумував Ігор Кріль.


Ігор  Кріль поінформував, що 24 травня Єдиний Центр знову йде на вибори. Політик уточнив, що кандидати від Єдиного Центру вже зареєстровані на всіх 18 місцевих виборах, які проходитимуть в 11 областях України. «Ми готові працювати і брати на себе відповідальність», - сказав лідер Єдиного Центру.


Нагадаємо, що 3 травня у 20 областях України відбулися 48 виборів голів сільських, селищних рад та міських голів: м.Лисичанську (Луганська обл.), м.Ізюмі (Харківська обл.), м.Перечині (Закарпатська обл.), м.Герці (Чернівецька обл.).
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі