Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-05-06 13:52:47

Кріль: Луценку потрібно арештувати себе на 15 діб, а потім подати у відставку

«Людина, яка у п’яному вигляді зчиняє бійку з поліцейськими іншої країни не може бути Міністром внутрішніх справ. Тому, якщо у Ю. Луценка не вистачить мудрості і розуму самому подати у відставку – Єдиний Центр ініціюватиме її у парламенті», - так прокоментував під час виступу в місті Лисичанськ (Луганська обл..) народний депутат, лідер Єдиного Центру І.Кріль п’яний дебош міністра МВС Ю. Луценка в німецькому аеропорту у Франкфурті-на-Майні.


Політик зазначив, що не так давно японський міністр фінансів подав у відставку, лише через підозри у тому, що він був нетверезим на прес-конференції. «Це тому, що у інших країнах урядовці розуміють: міністр – це публічна людина, і його дії впливають на імідж країни», - говорить народний депутат, -  «Тим більше, якщо ти перебуваєш у службовому відрядженні».


«Окрім того, Луценко у Німеччині порушив як мінімум три статті Адміністративного Кодексу України (Ст. 173. Дрібне хуліганство, Ст. 178. Поява в громадських місцях у п’яному вигляді, Ст.185. Непокора працівнику міліції). Тому після повернення на батьківщину Міністру потрібно арештувати себе на 15 діб, а потім подати у відставку» - наголосив І.Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі