Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-05-07 14:58:47

Білозір: Прем'єр-міністру має бути соромно за трагедію в Дніпропетровську

Оксана Білозір висловлює співчуття родинам загиблих під час трагедії, що сталася сьогодні в Дніпропетровську.


Водночас, вона вважає, що Прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко має бути соромно за цю трагедію, оскільки саме представники її політичної сили та очолюваного нею Уряду протидіяли прийняттю закону, який би належним чином врегулював діяльність гральних закладів та визначив жорсткі вимоги до їх функціонування.


"Місяць тому, на прес-конференції я намагалася привернути увагу суспільства до того факту, що блокується прийняття закону про державне регулювання у сфері грального бізнесу.


Я закликала депутатів і урядовців припинити лобіювати інтереси російського грального бізнесу.


На жаль, нічого так і не змінилося. Закону немає, а в Україну продовжують перевозити гральні автомати з Російської Федерації, оскільки з 1 липня діяльність гральних закладів в цій країні буде заборонено по всій території окрім чотирьох гральних зон.


То ж чи варто дивуватися, що в гральному залі "Метро-Джекпот" (ця компанія, за інформацією ЗМІ, належить російським власникам), на невеличкій території було встановлено 60 гральних автоматів. Як наслідок, маємо трагедію, яку спричинили лобізм і корупція", - підкреслила депутат.


Оксана Білозір також зазначила, що трагедії, подібні до Дніпропетровської можуть статися і в інших українських містах, в тому числі і столиці, адже урядовий законопроект, який підготовлений до другого читання, залишає гральні заклади у житлових будинках.


"Якщо уряд, і профільний комітет нездатні розробити нормальний законопроект, який захистив би життя та здоров'я наших громадян, уберіг дітей від ігроманії, я в чергове прошу повернутись до розгляду  законопроекту, який забезпечить надійні механізми захисту інтересів наших громадян та убереже їх від подібних трагедій", - зазначила депутат.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі