Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-05-20 16:19:39

Кріль: ПР та БЮТ бояться почути оцінку виборців

 

Ігнорування виборів на місцевому рівні свідчить про нездатність деяких політичних сил запропонувати достойних кандидатів, заявив на прес-конференції у Дніпропетровську народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль. За його словами, зокрема, ПР та БЮТ «бояться оцінки, яку їм можуть поставити виборці».

 

«Нам було дивно спостерігати, яким чином 15 березня політичні партії брали участь у виборах. Це були перші вибори Єдиного Центру. Ми зареєстрували своїх кандидатів у кожному з 82-х населених пунктів,  БЮТ зареєстрував лише у 33-х, ПР – у 21-му населеному пункті», - зауважив лідер Єдиного Центру.


 
Ігор Кріль зазначив, що ця тенденція продовжується і на місцевих виборчих кампаніях, які зараз тривають в Україні. «Так, з 18-ти кампаній на виборах 24 травня БЮТ представлений у 7, ПР у 5, НУ-НС у 2, а КПУ та Народна партія – лише в одній кампанії. При тому всі вони намагаються працювати у «тепличних умовах» та йти на вибори лише у тих регіонах, де рівень підтримки цих сил є традиційно високим. Так, кандидати від БЮТ беруть участь у виборах переважно в центральних областях, а ПР – у східних», - зазначив Ігор Кріль.

 

«Представники ж Єдиного Центру беруть участь у всіх 18-ти кампаніях в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Сумській, Миколаївській та інших областях. Члени нашої команди йдуть під спільними гаслами, працюють над вирішенням конкретних місцевих проблем», - наголосив лідер Єдиного Центру.

 

«Для нас немає «своїх» чи «чужих», «цікавих» чи «не цікавих» сіл, селищ чи міст. Як свідчать наші результати на виборах 15 березня та 3 травня, виборці підтримують такий підхід», - додав Ігор Кріль. Тому зрештою, «іншим політичним гравцям доведеться позбутися свого страху перед виборами, інакше вони втратять підтримку виборців остаточно», - підсумував він.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі