Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-05-20 16:34:41

Кріль: Віктор Балога – людина, яка вміє приймати і виконувати складні рішення

 

«На всіх посадах, які обіймав Віктор Балога, він доводив, що є людиною, яка має силу волі і вміє приймати складні рішення. Але найголовніше – може доводити ці рішення до виконання», – вважає народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль. Про це він сказав під час прес-конференції у Дніпропетровську, відповідаючи на запитання журналістів щодо нещодавньої відставки Віктора Балоги з посади голови Секретаріату Президента України. 


 
За словами Ігоря Кріля, «країна змучилась від того, що про вирішення проблем багато говориться, але нічого не робиться». «Сьогодні у парламенті вміють надувати кульки, блокувати трибуну, сваритися, але не вміють приймати закони. Сьогодні вміють гарно проводити прес-конференції прем’єр-міністра, але не вміють працювати», – зазначив лідер Єдиного Центру.

 

На думку Ігоря Кріля, у виконавчій владі потрібні люди, «які спочатку прийдуть і зроблять, а потім скажуть, а не навпаки – скажуть, а потім зроблять чи забудуть зробити».

 

Відповідаючи на запитання про політичне майбутнє Єдиного Центру, Ігор Кріль зазначив, що «немає значення, хто буде головою партії, головне, що триває політичний процес, щоб змінити ситуацію в державі». За його словами, Єдиний Центр безперечно буде сильною самодостатньою силою. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі