Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-05-21 12:18:40

Команда Секретаріату працювала активно та злагоджено – Балога

«Секретаріат і його керівник ніколи з власної ініціативи не створювали конфлікти у взаєминах Президента з іншими гілками влади», - заявив член Президії Єдиного Центру Віктор Балога під час прес-конференції, коментуючи причини своєї відставки з посади голови СП.

«Команда Секретаріату працювала активно та злагоджено», - оцінив Балога роботу команди президентської адміністрації. «Секретаріат – не гурток самодіяльності, а державна установа, яка працює з волі і за завданнями Глави держави», - сказав він.

Віктор Балога заперечив той факт, що причина його відставки – заміна його на Віру Ульянченко. «По-перше, я вже давно не член «Нашої України». По-друге, для мене принизливо змагатися з жінкою», - пояснив він.

Водночас Віктор Балога визнав, що робота Секретаріату Президента стала надто залежною від найближчого оточення Глави держави. За словами Балоги, це стало однією з причин його відставки, хоча і не головною: «Я не міг далі миритися з постійними спробами найближчого оточення Президента «рулювати» Секретаріатом».

Окрім того, Віктор Балога заперечив, що причиною його відставки став Єдиний Центр. «Єдиний Центр від моменту створення і надалі завжди буде політичною силою, яка працює на державу, а не конкретну людину. Ми ніколи не хотіли стати партією влади»
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі