Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

2009-05-22 14:17:47

Петьовка: Треба приймати Виборчий кодекс, а не заплутувати виборче законодавство поправками


«Ми вважаємо, що питання виборів, в тому числі і міських голів, мають бути повністю врегульовані шляхом прийняття Виборчого кодексу. Багаторічна практика внесення поправок до різних законів призводить до того, що виборче законодавство є заплутаним, а різні правові акти часто суперечать один одному», - так прокоментував народний депутат, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка  прийняття ВР за основу законопроекту "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".


Народний депутат підкреслив, що Виборчий кодекс, ініційований Єдиним Центром, та законопроект, над яким працює ВРУ, пропонують обирати мерів у два тури. Втім, між цими документами є значна відмінність.


«Законопроект, над яким працює ВРУ, пропонує для міст з населенням менше і понад 75 тисяч осіб застосовувати дві різні виборчі системи. Результатом цього буде збільшення технічних помилок та недоліків в роботі виборчих комісій. А як показує практика, це може бути використане для зриву виборів», - переконаний Василь Петьовка.


За словами політика, у проекті Виборчого кодексу Єдиного Центру таких заплутаних процедур немає. «Наша мета полягає в тому, щоб допомогти виборцям зробити більш точний вибір. Ми прагнемо унеможливити прихід до влади неадекватних політиків або політиків, які не користуються значною підтримкою серед мешканців міста», - наголосив Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі