Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-05-26 12:57:26

Кріль: Вихід частини Ради Черкаської обласної організації з лав Єдиного Центру – результат застосування місцевого адмінресурсу

 

«Вихід частини Ради Черкаської обласної організації з лав Єдиного Центру – результат застосування місцевого адмінресурсу», - заявив сьогодні на прес-конференції лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

 

Носії адмінресурсу «на Раду зібрали тільки тих людей, які працюють в місцевих адміністраціях і сказали: якщо ви зараз не напишете заяву про вихід з Єдиного Центру, то будете звільнені з посади. В результаті 27 членів з 45 проголосували «за», - розказав Кріль.

 

Але, за словами голови партії «на сьогодні лише двоє  написали заяви про вихід, 21 член обласної Ради підтвердили своє членство в партії, а четверо заявили, що рішення про свої подальші дії вони приймуть після спілкування з головою партії Ігорем Крілем».

 

Лідер Єдиного Центру зазначив, що не бачить проблем у цій ситуації. «Партія до цього ставиться спокійно, оскільки ті люди, які думають, що будь-яка партійна приналежність гарантує їм, чи дає можливість перебувати на тій чи іншій посаді – це не ті люди, які нам потрібні. Тому, якщо такі люди йдуть від нас, то ми тільки вітаємо такий процес», - сказав Кріль. 

 

Голова партії повідомив, що він у четвер має намір здійснити робочу поїздку до Черкас і прояснити ситуацію. «Ми зустрінемось, і я не сумніваюся, що на засіданні ми приймемо заяву, яка відповідає ситуації в Черкаській партійній організації».
 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі