Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-06-05 13:55:54

Єдиний Центр - це політичний процес, який продовжує розвиватися - Рева

«Севастопольська організація Єдиного Центру продовжує свою діяльність і щодня поповнюється новими членами. Наша політична сила – це команда однодумців, яка працює заради спільної мети. Та незначна кількість людей, які прийшли до нас реалізовувати особисті плани, це вже зрозуміли, і тому залишили наші ряди», - заявила член Президії Єдиного Центру Світлана Рева під час зустрічі в Севастополі.


Політик зазначила, що «вихід кількох партійців жодним чином не позначився на роботі Севастопольської регіональної організації». «Це – логічно, оскільки Єдиний Центр будувався не як вождистський проект, а як команда нового зразка. І саме на такий політичний процес сьогодні є запит у суспільстві. Виборці, хочуть знати і чути не лише партійного лідера, вони хочуть знати, що робить вся партійна команда і як вона відстоює інтереси місцевої громади. Саме тому Єдиний Центр зробить все можливе, щоб вибори в Україні відбувались за відкрити списками», - наголосила вона.


«Для тих, хто слідкує за партійними процесами, хочу сказати, що за два останніх тижні травня лави Єдиного Центру поповнили 1256 осіб. А припинили членство в нашій партії лише кілька десятків. Це залізний аргумент всім тим, хто за допомогою адміністративного тиску намагається зламати нашу партію. Єдиний Центр це політичний процес, який продовжує розвиватись. Це доводять перемоги партії на всіх місцевих виборах протягом останніх місяців»,  ¬- підсумувала Світлана Рева.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі