Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-06-12 14:17:56

Оробець: Громада переграла тютюнове лобі

«Нас усіх треба привітати: ми істотно наблизились до України, вільної від тютюнового диму». Так прокоментувала журналістам народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець успішне голосування в парламенті по проекту №2110, яким передбачено повну заборону паління в більшості публічних установ і громадських місць, а також обов’язкове розміщення зображень-попереджень на пачках цигарок, що складатиме не менш 50 % від їх зворотних та лицьових поверхонь.


«З одного боку хочу подякувати колегам, що наважилися піднятися над особистими шкідливими звичками в ім’я майбутніх здорових поколінь. Це дорогого варте. З іншого – всім тим, хто не шкодував ані зусиль, ані вільного часу задля об’єднання громадськості навколо підтримки законопроекту», – зауважила Оробець.


За словами політика, прийняття закону в другому читанні є прецедентом, значення котрого важко переоцінити. «Громада все частіше переграє тютюнове лобі, у тому числі в парламенті», – наголосила заступник голови Єдиного Центру.


Водночас, на думку депутата, ухвалені законодавчо зміни здатні найбільш ефективно допомогти дітям, що страждають на залежність від тютюнопаління. «Правдиві зображення на пачках цигарок є серйозним аргументом для підлітків. Адже в них образне мислення все ще домінує над абстрактним», – підсумувала голова підкомітету Комітету з питань освіти і науки парламенту.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі