Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-06-18 14:06:38

Кріль закликає Тимошенко і Януковича повернутися з виборів до роботи

 

«Сьогодні українські політики захворіли на виборчу лихоманку. Вони не бачать нічого, крім своєї участі у президентській кампанії. Економікою та вирішенням соціальних питань зараз в країні не займається ніхто, бо і влада, і опозиція зосередилися виключно на формуванні штабів та розробці виборчих технологій», - так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль інформацію про початок формування штабів на президентських виборах.


Політик нагадав, що «ще вчора БЮТ і ПР заявляли про скорочення виборчої кампанії та навіть хотіли обирати президента в парламенті. Основним аргументом вони називали економічну кризу. А вже сьогодні перший віце-прем‘єр буде займатися не економікою, а розгортанням структури БЮТ на вибори. Те саме робитимуть депутати, що входять до опозиційного уряду. І це притому, що офіційно виборча кампанія розпочнеться у вересні».


«Фактично країні накидають три додаткових місяці виборчої кампанії. Три місяці політичних баталій. Три місяці, під час яких про економіку будуть говорити лише у форматі виборчих обіцянок», - наголосив Ігор Кріль.


На думку лідера Єдиного Центру, Ю.Тимошенко, В.Януковичу, А.Яценюку та іншим політикам «варто до початку офіційного старту виборчої кампанії повернутися до роботи». «Ми розуміємо, що забути про кризу і втягнути країну у вибори – це набагато легше, ніж шукати гроші для «Нафтогазу» чи забезпечувати стабільність гривні. Але так діяти політикам в існуючих умовах – це злочин».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі