Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеве самоврядування

2009-07-14 13:20:48

Оробець: Кияни оплачують польоти мера з власних кишень

 

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець закликає столичного градоначальника хоча б на тиждень повернутися на землю задля перегляду витрат міської адміністрації, перш ніж столична казна опиниться на межі повного колапсу.


«Узимку 2009 міські кошти тринькалися за відсутності бюджету за формулою 1/12 від бюджету 2008 року без врахування дефіциту в 5,3 млрд. грн. Потім приймався «космічний» бюджет з урахуванням висмоктаних з пальця 3 мільярдів гривень», – розповіла народний депутат.


За словами політика, захмарні цифри надходжень до столичного бюджету бралися з повітря задля маскування надмірних витрат мерії. «Тепер же на тлі катастрофічного падіння будівництва та машинобудування і відвертого недовиконання бюджету за січень-травень цілком очевидно, що тим мільярдам – гріш ціна», – зауважила Оробець.


«У той же час понад 51% міських надходжень було отримано з податку на доходи фізичних осіб. Ось на кому наразі тримається дохідна частина міського бюджету. Ось чому фіскальні фантазії міського градоначальника не йдуть далі кишень пересічних киян», – наголосила заступник голови Єдиного Центру.


«Не секрет, що переважна більшість ініціатив мера, спрямованих на поповнення міської скарбниці, розрахована на фізичних осіб, що платитимуть за рахунками мера незалежно від скрути – і за медичні послуги, і за супутникові тарілки, і за підвищені тарифи на комунальні послуги тощо», – підсумувала Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі