Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-07-24 11:54:43

Кріль: Верховну Раду залишать у спокої коли у відпустку підуть журналісти каналу «Рада»

 

«Дикі танці навколо парламентської трибуни потрібні в країні лише трьом людям – Литвину, Тимошенко і Януковичу. Зараз ці кандидати у президенти використовують позачергові засідання ВРУ суто як технологію для постійного перебування у стрічці новин. Відправте у відпустку працівників телеканалу «Рада» та дирекцію теле- та радіопрограм ВРУ і все заспокоїться», - так прокоментував народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль спроби провести позачергову сесію парламенту.

 

Політик зазначає, що парламент, який і в робочому режимі не радував ефективністю, у період відпусток взагалі ні на що не здатен. «У Києві, насправді, залишилися лише керівники груп партійних фракцій, які зберігають картки депутатів. Самі ж депутати давно відпочивають і, швидше за все, не в Криму і не в Карпатах. Тому ініціювання позачергових сесій не принесе жодних результатів. Та й вони насправді не потрібні нікому. Головне - щоб працювали камери у ВРУ, а керівники парламентських фракцій мали про що говорити журналістам».

 

Народний депутат вважає, що «для конструктивної роботи парламенту потрібно лише одне: узгоджений основними політичними силами порядок денний». «І узгоджувати його потрібно не перед камерами в сесійній залі, а під час підготовки сесії. І питань для такого порядку вистачає: підтримка аграріїв, Євро-2012, підготовка бюджету на наступний рік. Такі питання парламент не заблокує. А скликання псевдосесій для вирішення своїх передвиборчих завдань підривають і без того невисокий рівень довіри суспільства до ВРУ», - підсумував Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі