Позиція партії друкуватиДрукувати

Ситуація навколо ФДМ

2008-05-19 12:50:00

Кріль: Тимошенко ризикує продати Одеський припортовий за безцінь

Народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль вважає, що на питання вигідності чи невигідності продажу ОПЗ для країни вже відповіли самі інвестори. «На шляху до приватизації заводу загубилося 9 покупців – із 12 заяв, поданих до АМК, залишилось лише 3», – зазначає депутат.

На його думку, це свідчить про те, що про «чесну приватизацію» та «чесну ціну за державне майно», які декларує Тимошенко, вже не йдеться. «Великі інвестори відмовляються брати участь у приватизації, зважаючи на сумнівні обставини проведення даного конкурсу, – говорить Кріль. – Характерним є той факт, що участь у конкурсі не бере жодна міжнародна компанія. Серед можливих покупців ОПЗ – кампанії українських бізнесменів Фірташа і Коломойського та російський «Єврохім».

Депутат переконаний, що в результаті проведення конкурсу за таких умов, ОПЗ може бути проданий за значно меншу ціну, ніж при більшій кількості претендентів. «Це загрожує не лише економічними втратами для України, але й кримінальною відповідальністю для призначеного Кабміном в.о. голови Фонду держмайна Портнова», – зауважує Кріль.

На переконання депутата, «Портнову пора вже вийти з ролі голови ФДМ, завершити фарс під назвою «продати Одеський припортовий» та признатися, хто насправді є режисером цієї приватизаційної вистави».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі