Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-09-30 11:28:28

Єдиний Центр стурбований рівнем медичного огляду столичних школярів


Партія Єдиний Центр висловлює стурбованість тим, як київська влада організувала медичне обстеження учнів загальноосвітніх навчальних закладів столиці.
Справа в тому, що рішення про проведення обов’язкового медичного огляду було доведено до відома керівників навчальних закладів лише влітку, в той час, коли більшість дітей перебували на відпочинку.


Як наслідок, переважна більшість учнів не пройшли медичний огляд до початку навчального року.


Наразі у районних поліклініках м. Києва до більшості лікарів утворюються величезні черги з учнів навчальних закладів та батьків, які їх супроводжують. Зазначена ситуація створює не лише суттєві незручності для учнів та батьків (які змушені брати відгули на роботі), але й загрожує ускладненням епідеміологічної обстановки та швидким поширенням інфекційних захворювань, адже в коридорах поліклінік відбувається значне скупчення, як здорових, так і хворих людей, які із-за довжелезних черг перебувають там тривалий період часу.


У зв’язку з тим, що в школах від учнів вимагають довідки про проходження медичного огляду, а також неможливість в такий короткий термін пройти медичний огляд усім школярам, зустрічаються непоодинокі випадки, коли батьки здійснюють оформлення довідки без фактичного проходження медогляду, даючи при цьому хабарі, наслідком чого є неможливість визначення реального стану здоров'я дітей.


Реагуючи на ситуацію, народний депутат України член Президії Єдиного Центру Оксана Білозір направила депутатське звернення до Міністра охорони здоров'я України, в якому просить втрутитись у ситуацію, що склалась із проведенням обов’язкового медичного огляду учнів.


Оксана Білозір вимагає від Міністра дати доручення щодо проведення обов’язкового медичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва безпосередньо в приміщеннях шкіл або у поліклініках столиці за відповідним графіком.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі