Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-10-07 13:51:11

Кріль: Депутати та урядовці мають спільно працювати над підвищенням соцстандартів

 

«З початку вересня не відбулося жодного повноцінного засідання Верховної Ради. При тому, що саме в цей період парламент 90% свого часу мав приділяти проекту бюджету на 2010 р. Тому для нас важливо будь-якою ціною запустити роботу парламенту», - так прокоментував голова Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль прийняття у першому читанні закону про підвищення соціальних стандартів.


На думку політика, розгляд законопроекту про підвищення соціальних стандартів вирішує відразу два важливих завдання. «По-перше, дозволяє розблокувати роботу Верховної Ради та розпочати бюджетний процес. По-друге, такі кроки змусять Кабінет Міністрів не лише латати дірки у державних фінансах, а нарешті знайти дієві рецепти подолання економічної кризи», - наголосив Ігор Кріль.


На думку народного депутата, підвищення соціальних стандартів «це той мінімум, який влада зобов‘язана зробити для громадян». Кріль наголосив, що «лише за рік реальна зарплата громадян зменшилися більше ніж на 11%. Натомість, продукти харчування подорожчали на 12%, бензин - на 20%, а ціни на послуги ЖКГ у багатьох регіонах зросли майже вдвічі».


Голова Єдиного Центру вважає, що «до розгляду законопроекту в цілому і депутати, і урядовці мають визначити реальні джерела збільшення доходів бюджету. Інакше цей законопроект буде черговою мильною бульбашкою напередодні виборів».


На думку Ігоря Кріля, у держави є реальні джерела збільшення своїх доходів. «Серед них: запровадження державної монополії на експорт електроенергії, відновлення держконтролю на підприємствах із часткою державної власності понад 50%. Крім того, необхідно переглянути максимальний рівень пенсій та різко скоротити  витрати на управління в держсекторі», - повідомив голова Єдиного Центру. «Це реальні антикризові кроки, які уряд і парламент мали зробити ще рік тому», - наголосив Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі