Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-10-16 16:42:05

Кріль: Наступного року можуть відбутися вибори на всіх рівнях

 

«Ми реально можемо говорити про ймовірність того, що наступного року відбудуться вибори у ради всіх рівнів – від місцевих, до Верховної Ради. А також у березні пройдуть вибори міських та селищних голів». Про це заявив Голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль в інтерв’ю інформагентству «Інтерфакс-Україна».

 

Він повідомив, що у Верховній Раді зареєстровано відповідний законопроект. «Кажуть, що існує навіть домовленість між Партією регіонів та Блоком Юлії Тимошенко про те, щоб проголосувати за нього. Обговорюється також і можливість того, що після обрання нового президента можуть відбутися дострокові парламентські вибори», - зазначив народний депутат.

 

Ігор Кріль повідомив, що Президія Єдиного Центру прийняла рішення про підготовку до виборів. «Це означає, що ми почали створення виборчої структури партії», - сказав Ігор Кріль, якого призначено керівником цього штабу.

 

Також політик підкреслив, що Єдиний Центр послідовно виступає за зміну виборчої системи і запровадження відкритих виборчих списків. «Люди мають бачити конкретного депутата у своєму окрузі,  який представляє ту чи іншу політичну силу. Таку систему виборів передбачає законопроект про новий виборчий кодекс, внесений мною в парламент ще в березні цього року», -  наголосив Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі