Позиція партії друкуватиДрукувати

Соціальна політика

2009-10-29 14:42:53

Оробець: Збільшення норми алкоголю за кермом виправдовує водіння авто напідпитку

 

«Легалізація алкоголю за кермом істотно посилює небезпеку на дорогах і деморалізує суспільство. Якщо і далі так піде, чарку скоро видаватимуть разом із техпаспортом, а пиво ввійде до комплекту дорожньої аптечки». Про це народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець заявила журналістам, коментуючи реєстрацію Мін'юстом спільного наказу МВС та МОЗ, яким дозволено керування автомобілем при наявності в крові до 0,2 проміле алкоголю.


«Очевидно, МОЗ відтепер переймається граничним проміле для хірурга і стоматолога, а МВС розмірковує, скільки може зранку прийняти «на груди» дільничний інспектор», – припустила Оробець. За словами політика, впровадження подібної норми не лише виправдовує керування авто напідпитку, але й загострює дану проблему. «Ніколи водій, що має схильність до чарки, не зупиниться на «легальному» келиху пива. Де чарка – там і пляшка. Де пляшка – там і біда. А в нас і так кожне четверте ДТП коїться за участю нетверезих водіїв», – зауважила народний депутат.


Не меншої шкоди нововведення, на думку Оробець, завдає й антиалкогольній пропаганді серед підростаючого покоління. «Санкціонування владою умовної тверезості водіїв ставить під сумнів усі попередні завоювання громадськості, у тому числі й законодавчі, у боротьбі проти алкоголю», – наголосила голова підкомітету з питань базової освіти профільного комітету парламенту.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі