Позиція партії друкуватиДрукувати

Ситуація навколо ФДМ

2008-05-20 14:15:00

Кріль: Тимошенко продовжує реалізацію рейдерського проекту із захоплення ФДМ

На думку народного депутата України, голови Єдиного Центру Ігоря Кріля, призупинення приватизаційних процесів дає шанси продати ОПЗ та інші обєкти державної власності за необхідності і за реальну ціну, а не в угоду кулуарним домовленостям певних політичних сил.

«Я продовжую наголошувати на тому, що в умовах політичної кризи, численних порушень законодавства і чинної Конституції продаж державного майна – це  безвідповідальність і злочин. Люди, які сприяли цьому, мають нести відповідальність, аж до кримінальної», – переконаний Ігор Кріль.

Він зазначив, що розпорядження Кабміну від 16 травня про передачу собі повноважень від ФДМ на управління пакетами акцій ряду державних підприємств – «це наступна частина реалізації рейдерського проекту Тимошенко з захоплення Фонду держмайна».

«Зрозумівши, що ОПЗ і «Полтаваобленерго» втрачені, премєр робить спроби заволодіти підприємствами через контроль за їх менеджментом», – зауважив депутат.

Ігор Кріль впевнений, що приватизаційний процес в Україні має відновитися тільки після затвердження у ВР програми приватизації.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі