Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-11-06 12:34:40

Віктор Балога: У сільрадах я би знову ввів недоторканість, а у Верховній Раді – забрав. Нехай би ті, кого саме це приваблює в статусі законотворця, їхали піднімати село!

 
Віктор Балога вважає великою помилкою те, що у 2005 році після президентських одразу ж не були проведені дострокові парламентські вибори.  Те, що вони відбулися пізніше змінило розстановку сил. Адже якщо у глави держави в парламенті 150-200 голосів, то і Конституцію змінювати не потрібно.  А якщо менше, то не варто і намагатися це зробити. Про це лідер Єдиного Центру заявив в інтерв’ю журналу «Профіль».

«Підганяти конституцію до закінчення строку президентства не те, що згубно, а просто смішно – вона ж вводиться в дію голосуванням у парламенті. Так сядь за стіл переговорів з основними фракціями, домовся! Так, 60% громадян хочуть нову конституцію, але ж ніхто не говорить, що хоче конституцію президента Ющенка!»

На запитання журналістів, яку головну зміну до Основного Закону вніс би особисто він, Віктор Балога відповів: «Негайно скасувати депутатську недоторканість – і одразу корупція в Раді зникне. Я би навіть перевернув піраміду – у сільських радах знову ввів би недоторканість, а у Верховній Раді – забрав. Все-таки у нас країна аграрна. Нехай би ті, кого приваблює саме цей момент в статусі законотворця, їхали піднімати село!»
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі