Позиція партії друкуватиДрукувати

Підготовка до Євро 2012

2009-11-18 16:42:33

Шумілкін: Кількість держструктур, які займаються Євро-2012, потрібно переглянути

 

«Надмірна кількість державних структур, що відповідають за Євро-2012, є серйозною перешкодою для підготовки чемпіонату. Сьогодні вони більше змагаються за частку власного піару на Євро та заважають одне одному, ніж реально працюють. Кількість таких структур потрібно переглянути», - переконаний голова Секретаріату Єдиного Центру Володимир Шумілкін.


Політик нагадав, що зараз питаннями Євро займається і Координаційна рада при Президентові, і Організаційний комітет при Кабінеті Міністрів, і Координаційне бюро в складі уряду, і кілька міждержавних комітетів.


Водночас, на думку Володимира Шумілкіна, кількість «Євро-уповноважених» не переходить в якість роботи над підготовкою чемпіонату. «Саме тому до цього часу залишається відкритим питання у скількох містах України відбуватиметься чемпіонат – у 4-х чи 2-х», - наголосив представник Єдиного Центру.


Тому, щоб Україна не зганьбилася як країна-господар Євро-2012, переконаний політик, потрібно не нарощувати кількість структур, а працювати над тим, як оптимізувати їхню роботу. І почати треба з того, що скоротити їх кількість. «Зважаючи на українську практику, чим менше чиновники займаються проблемою, тим швидше вона вирішується. А вивільнені кошти повинні бути спрямовані за призначенням», - зазначив голова Секретаріату Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі