Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2009-11-26 11:20:30

Оробець: У 2010 році вступні пільги обмежать квотуванням

 

Лише квотування пільговиків подолає проблему їх засилля у найпрестижніших вишах країни. Про це народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець заявила 25 листопада в прямому ефірі полтавського обласного телебачення за підсумками розмови з освітянами області.


За словами політика, ідея повного скасування вступних пільг наразі не має законодавчої перспективи. «Не факт, що парламентська більшість піде на це перед виборами. Надто вже непопулярний крок. Та й визнавати доведеться, що перебрали раніше із пільгами від популістських щедрот», - зауважила Оробець.


«За нинішньої політичної ситуації набагато простіше зняти гостроту проблеми силами Міносвіти, яке може внести до вступних умов відповідні зміни», - наголосила заступник голови Єдиного Центру. За словами народного депутата, після розмови з міністрами освіти та юстиції, а також низкою провідних експертів у цій сфері, є попередня домовленість про запровадження квотування пільговиків при вступі на бюджет у межах 25% від обсягу держзамовлення.


«Це дозволить істотно зменшити навантаження на популярні виші, а «пільговики» нарешті змагатимуться між собою, не позбавляючи обдарованих вступників їх прав, гарантованих Конституцією», - підсумувала Оробець.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі