Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-11-26 13:04:05

Кріль: Верховна Рада повинна сформувати пріоритетний порядок денний країни

 

«Країні треба припинити жити за передвиборними сценаріями, розробленими технологами. Політикам слід припинити нагнітати паніку навколо проблем, що приносять їм політичні дивіденди. Дуже зручно створити солом’яних опудал, а потім переможно з  ними воювати», – так прокоментував Голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль проведення позачергового засідання Верховної Ради.


На думку народного депутата, те, що зараз відбувається в суспільному і політичному житті країни, суперечить логіці нормального життя. «Замість того, щоб думати, як віддавати зовнішні борги, нас змушують радіти кожному позиченому мільярду. У бюджетний період всі говорять про те, як витрачати гроші, а не про те, як наповнити бюджет. Кабінет Міністрів роздає державні гарантії на мільярди і не знає, як їх повертати. У газовій сфері йдеться не про диверсифікацію чи модернізацію ГТС, а про перемогу над проблемами, які уряд сам собі створив», –  наголосив політик.


Голова Єдиного Центру підкреслив, що суспільству нав‘язують віртуальні успіхи, а реальні проблеми залишаються невирішеними. Тому треба ламати сценарії, вигадані в офісах політтехнологів, і почати цей процес повинна Верховна Рада. Саме від парламенту як головного законодавчого органу залежить формування порядку денного країни.  


Ігор Кріль переконаний, що необхідно відкласти всі другорядні питання і залишити лише три основних. «Питання перше - необхідно негайно розглянути та схвалити остаточну редакцію закону про вибори Президента  і зняти всі спекуляції щодо легітимності виборів. Питання друге, воно головне для країни, – бюджет 2010 р. Прийняття цього документу до нового року гарантує пенсіонерам вчасно отримані пенсії, бюджетникам – зарплати,  місцевій владі – кошти на виконання своїх функцій, а для всієї країни – розвиток галузей та інфраструктури. Питання третє – невідкладне запровадження відкритих списків на місцевих виборах. Основні кандидати в президенти задекларували виконання внесення таких змін. Тому вони повинні згуртувати парламент для їх втілення. Лише такий крок гарантує якісне оновлення місцевої влади»,  – заявив політик.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі