Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-12-01 12:59:15

Кріль: Кандидати Ющенко та Янукович лідирують в опитуванні про підтримку Єдиним Центром

 

Обговорення характеру участі Єдиного Центру у виборах Президента України за останній час зосередилося навколо можливої підтримки партією двох претендентів на головну посаду країни: чинного Глави держави Віктора Ющенка і лідера опозиції Віктора Януковича. Таку оцінку перебігу дискусії всередині політичної сили сьогодні висловив голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

 

Він повідомив, що в обласних організаціях і місцевих партійних осередках нині проводиться своєрідне рейтингове опитування, за підсумками якого будуть сформовані пропозиції керівництву партії. Активісти Єдиного Центру аналізують програми чільних кандидатів, насамперед, із точки зору їхнього бачення перспектив розвитку країни. Партійці, які спілкуються з виборцями, відзначають бажання людей проголосувати за того претендента на президентський пост, який гарантує зміцнення незалежності держави, пропонує реальні ініціативи в економіці, заявляє про збереження демократії.

 

І.Кріль також зазначив, що багато важливої інформації про настрій та мотиви єдиноцентристів зібрано під час особистих поїздок по країні членів президії партії. Ці візити в регіони продовжуватимуться, оскільки партійне керівництво хоче зібрати якнайширший спектр думок, врахувати всі суттєві аргументи для вироблення єдиної позиції політичної сили.

 

«На сьогодні у фокусі дискусії є В.Ющенко та В.Янукович. Вельми показовим є той факт, що більшість наших партійців категорично відкинула можливість будь-якої підтримки Ю.Тимошенко. Кандидати другого ешелону, тим більше екзотичні фігури, переважно не розглядаються взагалі».

 

Голова Єдиного Центру наголосив, що партія проводить це внутрішнє опитування для того, щоб визначити набір цінностей, які політична сила прагне втілити в життя через підтримку того чи іншого кандидата. «Це не розрахунок і не торг, на кого поставити, щоб виграла партія. Ми намагаємося визначити, якою має бути наша участь у виборах, щоб виграли суспільство та вся країна, незалежно від регіонів і партійних кольорів», - підкреслив І.Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі