Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-12-04 09:37:22

Балога: На Хмельниччині, де Єдиний Центр широко представлений у владі, партійці пропонують підтримати В.Ющенка

 

Пропозиції представників організацій Єдиного Центру в Хмельницькій області щодо участі партії в президентських виборах були вельми очікувані – активісти висловилися за підтримку в першому турі чинного Глави держави Віктора Ющенка. Про це за підсумками проведених консультацій із колегами заявив лідер Єдиного Центру Віктор Балога.

 

Він пояснив, що на Хмельниччині партія досить широко представлена у виконавчих органах влади всіх рівнів. На сьогодні єдиноцентристи посідають керівні пости в обласній і районних державних адміністраціях, очолюють управління, установи й організації. «Колеги на конкретних прикладах переконували, що в регіоні вдалося розв’язати низку складних проблем в економічній і соціальній сферах. Цей позитив вони пов’язують, у тому числі, з політикою, яку проводить В.Ющенко. На їхню думку, досягнуте треба розвивати, і таку перспективу вони бачать за умови обрання діючого Глави держави на другий термін».

 

За словами В.Балоги, партійці також підкреслювали, що наполегливість Президента у втіленні низки програм національного розвитку дала відчутні результати для всієї країни, тому взятий ним курс заслуговує на продовження та всебічне сприяння. «Йшлося і про те, що робота єдиноцентристів у владній вертикалі накладає на політичну силу певні морально-етичні зобов’язання.  Зокрема, ця обставина йде дещо врозріз із ініціативами про підтримку лідера опозиції В.Януковича. Тому допомога В.Ющенку на виборах вважається цілком логічною з усіх точок зору».

 

Лідер Єдиного Центру додав, що аргументи партійців Хмельниччини на підтримку чинного Глави держави будуть викладені у рекомендаціях, які будуть розглянуті керівними органами партії. Сьогодні В.Балога зустрінеться для консультацій із активом партійних організацій Рівненської та Волинської областей. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі