Позиція партії друкуватиДрукувати

Підготовка до Євро 2012

2009-12-07 12:29:25

Петьовка: Найкращим аргументом для УЄФА має стати проект бюджету-2010

 

«Найкращим аргументом для УЄФА має стати проект Державного бюджету на 2010 рік, у якому будуть передбачені кошти для підготовки об‘єктів Євро-2012 та реалістичні джерела їх надходження. У Кабінету Міністрів є ще декілька днів для того, щоб таким чином позитивно вплинути на рішення футбольних функціонерів», - так член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Василь Петьовка визначив передумови оголошення остаточного рішення щодо кількості українських міст, які прийматимуть європейську футбольну першість.

 

Василь Петьовка зазначив, що зараз блокування урядом процесу прийняття бюджету негативно впливає на позицію європейських футбольних чиновників. «Проект головного кошторису, доопрацьованого урядом, мав бути направлений у Верховну Раду ще 3 грудня. Але ще й досі він не розглядався навіть на засіданні Кабміну. Таке недбале ставлення до своїх обов’язків є ще одним негативним знаком для УЄФА. Однак цю ситуацію ще можна і треба виправити», - вважає народний депутат.

 

Політик пропонує українській владі надати футбольним функціонерам чіткі гарантії, що до Євро-2012 в Україні наступного року підходитимуть з усією серйозністю, якої вимагає проведення фінальної частини чемпіонату Європи. «Для цього потрібно здійснити два простих кроки. По-перше, якнайшвидше оприлюднити проект бюджету, зокрема тих статей, що стосуються підготовки до Євро-2012. Фінансуватися вони мають з реальних джерел, а не з порожнього Стабілізаційного фонду, як цього року. По-друге, надати особисті гарантії лідерів провідних політичних сил, представлених у парламенті, Президента і прем‘єра, що ці статті не будуть корегуватися в бік зменшення і будуть профінансовані на 100%».

 

Політик наголошує, що вакханалія, яка склалася у 2009 р. з фінансуванням чемпіонату, не повинна повторитися. «Сьогодні проектом державної ваги більше займається приватний бізнес, а не влада. Чиновникам потрібно перестати ділити повноваження та кошти, оскільки це може закінчитися для країни втратою не лише міст, де буде проводитися чемпіонат, але і престижу», - наголосив представник Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі