Позиція партії друкуватиДрукувати

Вибори Президента

2009-12-16 12:14:21

Балога: Відмова кандидатів дебатувати є свідченням страху перед виборцями

 

«Відмова основних кандидатів у президенти від дебатів у прямому ефірі є свідченням страху перед виборцями. Політики забирають у людей право на свідомий вибір. Для них простіше оплатити замовні статті та рекламу, аніж відстояти свою позицію у відкритій дискусії. Це – політичне шахрайство». Так прокоментував лідер Єдиного Центру Віктор Балога відмову шести кандидатів від участі в передвиборчих дебатах.

 

Політик наголосив, що на дебати покладена дуже важлива функція – оцінка виборцями здатності кандидата не лише висловлювати свої пропозиції, а й довести, що вони є найефективнішими. «Варто загадати, як у 1960 році в Сполучених Штатах Америки проведення дискусії між кандидатами у прямому ефірі кардинально змінило результат виборчих перегонів. Кандидат від республіканців Річард Ніксон, який до проведення теледебатів вважався фаворитом перегонів, програв демократу Джону Кеннеді», - нагадав лідер Єдиного Центру.

 

Віктор Балога пропонує кандидатам, яких не влаштовує існуючий формат дебатів, запропонувати власний формат їх проведення. «Головне, щоб виборці змогли оцінити кандидата у живій, а не зрежисованій штабом дискусії – його вміння формувати думки, висловлювати та обґрунтовувати свою позицію, обізнаність з положеннями своєї програми та готовність захищати в ній кожну кому. Тому незрозумілою є позиція кандидатів, які спочатку заявляють, що їх не пускають у прямий ефір, а потім відмовляються від участі в теледебатах», - наголосив політик.

 

Лідер Єдиного Центру закликає кандидатів, які відмовилися від участі у дебатах на Першому національному каналі, все-таки домовитися між собою про проведення двосторонніх дискусій у прямому ефірі. «Будь-який телевізійний канал із радістю виділить найкращий ефірний час для такої політичної дуелі. Всі кандидати в президенти повинні довести, що вони не бояться вступати в дискусію і відкрито відстоювати свою думку», - вважає Віктор Балога
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі