Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

2009-12-28 12:30:35

Кріль: Позачергове засідання доцільно проводити лише заради питань, які об’єднають політиків

 

«Позачергове засідання Верховної Ради доцільно проводити лише заради питань, які об’єднають парламент. Зараз серед таких можна назвати прийняття змін до закону про вибори Президента, бюджет на 2010 рік та запровадження відкритих списків на місцевих виборах. Засідання з іншим порядком денним приречене на провал». Так прокоментував Голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль ініціативи щодо скликання позачергової сесії Верховної Ради.

 

Політик нагадує, що минулого року парламент вже демонстрував, що таке важливе питання, як прийняття бюджету може його об’єднати. «Це була та ж Верховна Рада, той же уряд і та ж опозиція. Вони спромоглися в останній сесійний день року покласти під ялинку для всієї країни новий бюджет. Можливо, якість цього документа викликала певні сумніви, але це краще, ніж нічого. Принаймні, країна увійшла в перший кризовий рік з головним кошторисом», - наголосив І.Кріль.

 

Народний депутат впевнений, що якщо уряд врахує зауваження та подасть бюджет на розгляд парламенту – депутати можуть перервати свій відпочинок. «Більшість фракцій заявили про готовність активно включитися в роботу над головним кошторисом. Така ж ситуація з внесенням змін до закону про вибори Президента. Всі кандидати бояться фальсифікацій на користь опонентів, тому з готовністю можуть підтримати зміни до цього закону. Ще простіше мало б бути із запровадженням  відкритих списків на місцевих виборах. Лідери більшості парламентських фракцій неодноразово заявляли про потребу зміни системи виборів на місцях», - зазначив політик.

 

Голова Єдиного Центру нагадав, що у 2009 році платники податків витратили 16 млн. грн. на проведення позачергових засідань ВРУ. «Проте, більшість з них були безрезультативними. Тому, якщо є потреба проведення такого засідання парламенту, то його підсумком має стати вирішення справді важливих питань», - вважає І.Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі